Par mums

Mēs esam augsti kvalificēti un pieredzējuši juristi. Mūsu specializācija ir komerctiesības, maksātnespēja, strīdu risināšana tiesās un ārpustiesas ceļā.  

Mūsu biroja galvenā vērtība ir zinoši speciālisti, kas ieguvuši daudzpusīgu pieredzi, strādājot vadošos juristu amatos lielos Latvijas uzņēmumos, sniedzot klientiem juridiskos pakalpojumus, pārstāvot klientus tiesās, vadot tiesiskās aizsardzības procesus un lielu skaitu juridisko un fizisko personu maksātnespējas procesu.

Profesionalitāte

Mēs savas jurista darba gaitas esam uzsākuši tad, kad mums vēl nebija divdesmit gadu, un visus šos gadus ne ar ko citu neesam nodarbojušies. Nemanot un pamazām mēs esam uzkrājuši pieredzi, auguši un mainījušies. Tikpat nemanāmi jurista profesija mums ir kļuvusi ne tikai par nodarbošanos, bet par dzīvesveidu un hobiju. Bieži problēmas, ar ko pie mums griežas klienti, mums ir vienkārši atrisināms jautājums, bet sarežģīti jautājumi ir mūsu izaicinājums, kam mēs labprāt veltam daudz sava laika un uzmanības, katreiz cenšoties sasniegt izcilu rezultātu.

Konfidencialitāte

Mēs ievērojam konfidencialitāti ne tikai tāpēc, ka to prasa likums. Konfidencialitāte ir jurista darba neatņemama sastāvdaļa, par ko mums īpaši nav jāpiedomā, jo klusēšana par klientu ir kļuvusi par ieradumu. Turklāt, Latvija ir maza valsts, kur viens otru pazīst, tāpēc jebkura izpaustā informācija var ātri nonākt nevēlamās rokās. Mēs neizpaužam ne no klientiem saņemto informāciju, ne arī informāciju par viņiem sniegtajiem pakalpojumiem. Mēs klusēsim arī ar savu klientu vārdiem vai nosaukumiem, jo par klientu šādā veidā netieši tiktu izpausta informācija, ka klientam ir juridiskas vai pat finansiālas problēmas.

Godīga attieksme pret klientu

Ar tīru sirdsapziņu ir vieglāk dzīvot, tāpēc mēs vienmēr godīgi izturamies pret klientu. Mēs uzņemamies izdarīt tikai to, ko mēs varam izdarīt, un, ja uzņemamies darīt, tad izdarām visu iespējamo. Mēs sakām klientam patiesību, lai cik patīkama vai nepatīkama tā būtu, atklāti izstāstām visus “par” un “pret”, neslēpjot no klienta lietas iespējamos sarežģījumus.

Pie mums Jūs saņemsiet godīgu atbildi, pat, ja šī atbilde būs “nevaram apsolīt”. Atbilde “nevaram apsolīt” bieži ir visgodīgākā jurista atbilde, jo juridiskas problēmas risinājums ne vienmēr ir atkarīgs no jurista, lietas objektīvajiem faktiem vai pierādījumiem, bet arī no mūsu tiesību aizsardzības sistēmā strādājošiem cilvēkiem, kas arī ir cilvēki ar savām emocijām, priekšstatiem, aizspriedumiem, dzīves pieredzi un kvalifikāciju.

Saprātīgas cenas

Mēs esam pārliecināti, ka nauda nav galvenais dzīvē, tāpēc mūsu mērķis nav tikai vairāk nopelnīt. Jurista profesija ir arī mūsu aicinājums. Mēs neprasīsim maksāt par mūsu pakalpojumiem vairāk tikai tāpēc, ka Jūs varat samaksāt vairāk. Jūs nemaksāsiet par prestižām telpām vai sekretārēm, kas Jums pasniedz kafiju, vai mūsu ekskluzīvo automašīnu līzingu. Jūs maksāsiet tikai par saņemto pakalpojumu.

Zvaniet (t.29161925) vai rakstiet (Šī e-pasta adrese ir aizsargāta no mēstuļu robotiem. Pārlūkprogrammai ir jābūt ieslēgtam JavaScript atbalstam, lai varētu to apskatīt.) un mēs Jums labprāt palīdzēsim.

 

Mūsu pieredze

Edgars Lazdāns,

zvērināts advokāts, maksātnespējas procesa administrators, mediators

Edgars Lazdāns ir specializējies uzņēmējdarbības un saistību tiesībās, maksātnespējas tiesībās, nekustamo īpašumu tiesībās, konkurences, sabiedrisko pakalpojumu un patērētāju tiesībās, darba tiesībās un parādu piedziņā.

Edgaram Lazdānam ir divdesmit gadu darba pieredze kā juristam, trīspadsmit gadus viņš ir vadījis juridisko daļu vienā no lielākajiem Latvijas energoapgādes uzņēmumiem SIA „Latvijas propāna gāze”, kopš 2005.gada ir strādājis kā maksātnespējas procesa administrators, vadījis un pabeidzis vairāk nekā piecdesmit juridisko personu maksātnespēju procesus, daudzus fizisko personu maksātnespējas procesus, konsultējis klientus dažādos ar uzņēmējdarbību un maksātnespēju saistītos jautājumos, sagatavojis un vadījis tiesiskās aizsardzības procesus, pārstāvējis klientus tiesās. Edgars ir ieguvis mediatora ** kvalifikāciju (Integrētā mediācija).

Izglītība: Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, 2000.gads, maģistra grāds tiesību zinātnēs.

Valodu zināšanas: latviešu, angļu, krievu.

 

 

Inese Rimdžus

juriste, maksātnespējas procesu administratore

Inese Rimdžus ir specializējusies uzņēmējdarbības un saistību tiesībās, maksātnespējas tiesībās, administratīvajās tiesībās, apdrošināšanas tiesībās, patērētāju un darba tiesībās un parādu piedziņā.

Inesei Rimdžus ir astoņpadsmit gadu jurista darba pieredze, divpadsmit gadu darba pieredze lielākajos Latvijas uzņēmumos – AS „Latvijas Gāze”, strādājot kā vadības juristei, un AS „Air Baltic Corporation”, strādājot gan kā vienīgajai juristei, gan juristu komandā, divu gadu darba pieredze apdrošināšanas sabiedrībā, kurā galvenie pienākumi bija sabiedrības pārstāvība tiesu procesos. Inese Rimdžus kopš 2009.gada ir maksātnespējas procesa administratore un ir vadījusi un pabeigusi vairāk kā 20 juridisko personu maksātnespējas procesus 12 fizisko personu maksātnespējas procesus.

Izglītība: Latvijas Universitātes Juridiskā fakultāte, 1998.gads, augstākā izglītība tiesību zinātnēs.

Valodu zināšanas: latviešu, angļu, krievu.